Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Mieszkanie Głażewo

Głażewo, wielkopolskie

  • 220 000 zł
  • 56,50 m²
  • 3 893,81 zł/m²

Zdjęcie

michał

Skontaktuj się

Mieszkanie Głażewo

Głażewo, wielkopolskie

zaktualizowane:
7 maja 2026

220 000 zł

56,50 m²

3 893,81 zł/m²

Mieszkanie Głażewo

Zaktualizowane: 7 maja 2026

220 000 zł 56,50 m² 3 893,81 zł/m²

Piętro:
-
Liczba pokoi:
2
Rok budowy:
1940
Miejsce parkingowe:
przynależne na terenie ogrodzonym
Stan mieszkania:
bardzo dobry

Piętro:

-

Liczba pokoi:

2

Rok budowy:

1940

Miejsce parkingowe:

przynależne na terenie ogrodzonym

Stan mieszkania:

bardzo dobry

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
  • Cena: 220 000 zł (3 893,81 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Dostępne: do uzgodnienia
  • Forma własności: własność, księga wieczysta
  • Charakterystyka mieszkania: 56,50 m², 2 pokoje; stan: bardzo dobry
  •   instalacje: nowe / wymienione; okna: nowe / wymienione, plastikowe
  • Budynek: dom wielorodzinny; rok budowy: 1940
  •   technika budowy: tradycyjna/cegła
  • Rozkład mieszkania: piętro , dwustronne, środkowe, jednopoziomowe, poddasze
  • Powierzchnia dodatkowa: piwnica, ogródek
  • Czynsz: 34 zł
  • Wyposażenie: płyta gazowa / elektryczna, piekarnik
  • Kuchnia: oddzielna, z oknem
  • Media: ogrzewanie: własne, piec
  • Świadectwo charakterystyki energetycznej: nie
  • Bezpieczeństwo: teren ogrodzony
  • Miejsce parkingowe: przynależne na terenie ogrodzonym (2 miejsca parkingowe)
  • Źródło: ogłoszenie prywatne, zaktualizowane: 07.05.2026

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Mam do sprzedania lokal mieszkalny w starej zabudowie szeregowej wraz z przynależnymi do niego: małym przedogródkiem, ogródkiem, podwórkiem , częścią murowanego budynku gospodarczego oraz oddzielną działką (sadem) o pow. 0,0296 ha, które znajdują się w małej, spokojnej miejscowości o nazwie Głażewo, w gm. Międzychód, w woj. wielkopolskim. Do najbliższego miasta jest 10 km, do Poznania ok.90 km, a do Gorzowa ok.60 km. Na miejscu znajdują się dwa sklepy spożywcze , a do Dino są 4 km. (...)

Agent

michał

793 061...

793 061 451

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości